У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ науковим відділом спільно із групою моніторингу польотних даних проведено науковий семінар з практичним аспектом на тему «Науково-технічні розробки в авіаційній галузі».

Спікером заходу виступив технік по моніторингу польотних даних, пілот першого класу Віктор Андрєєв.

Під час наукового семінару були презентовані власні розробки щодо розвитку державної авіаційної складової, шляхи вдосконалення малої та великої авіації, морського авіаційного транспорту з метою розвантаження автомобільних доріг та мобільності перевезень. Пропозиції були надані з 3D візуалізацією.

У заході взяли участь практики, педагогічний, науково-педагогічний, науковий склад, здобувачі вищої освіти коледжу.

Учасники наукового семінару поставили значну кількість уточнюючих запитань, на які були надані вичерпні відповіді. Захід був дискусійним – практики і здобувачі вищої освіти-пілоти висловлювали свою точку зору та надавали пропозиції.

КЛК ХНУВС