У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся розподіл курсантів других курсів факультетів №№ 3-4, які здобувають вищу освіту за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» за освітньо-професійною програмою «2 роки курсант – 1 рік слухач».

Розподіл провели: проректор університету полковник поліції Сергій Бортник, начальник управління кадрового забезпечення ГУНП в Харківській області полковник поліції Ігор Іванчишин, декан факультету № 3 підполковник поліції Олександр Моргунов, декан факультету № 4 підполковник поліції В’ячеслав Марков, начальник відділу кадрового забезпечення підполковник поліції Вадим Безусий, заступник декана факультету № 5 майор поліції Віктор Василенко та секретар комісії – завідувач відділення роботи з перемінним складом підполковник поліції Іван Павленко.

170 курсантів у серпні поточного року будуть направлені до територіальних підрозділів Національної поліції вісімнадцяти областей України для набуття практичного досвіду за спеціалізаціями «Поліцейські для підрозділів превентивної діяльності», «Поліцейські для підрозділів боротьби з торгівлею людьми». Разом із тим хлопці та дівчата продовжать навчання в університеті за заочною формою на факультеті № 5.