Студентки 2 курсу спеціальності «Право» Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Євгенія Будюкова та Євгенія Коваленко під керівництвом доцента кафедри соціально-економічних дисциплін Людмили Парфентій відвідали Сумську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка та прочитали для учнів старших класів лекцію на тему «Домашнє насильство: відповідальність і протидія». Було розглянуто типи та основні ознаки насильства в сім’ї, а також поінформовано про відповідальність, яку несуть особи, що вчинили домашнє насильство та насильство за ознакою статі. Учнів також ознайомили з основними аспектами вступу та навчання у Сумській філії ХНУВС. Студентки поділилися власними враженнями щодо переваг навчання у закладі освіти.

Сумська філія ХНУВС