Доцент кафедри іноземних мов факультету № 1 ХНУВС Ірина Гоголь та викладачка цієї ж кафедри Валентина Кочина разом із учасником українського контингенту Міжнародної поліції ООН Олексієм Теличкіним провели для курсантів факультету № 4 бінарне заняття на тему «Вирішення регіональних конфліктів».

Олексій Теличкін розповів про діяльність міжнародної поліції із забезпечення прав людини у миротворчих операціях. Були також розглянуті причини виникнення регіональних конфліктів у сучасному світі. Курсанти цікавилися причинами початку війни в Сирії, хто бере участь у діях, за що воюють сторони та які шляхи вирішення конфлікту. Олексій Теличкін дав відповіді на запитання курсантів, підкресливши роль світової спільноти у збереженні миру.

Корисна інформація, отримана на бінарному занятті від досвідченого спеціаліста, сприятиме подальшому вдосконаленню знань курсантів та їх мотивації до вивчення іноземної мови.