Доцентом кафедри кримінального права та кримінології Юлією Татаркіною для студентів факультету № 6 організовано виїзне бінарне заняття до Харківської виправної колонії № 43 – кримінально-виконавчої установи середнього рівня безпеки для тримання чоловіків, засуджених до позбавлення волі на певний строк, які раніше відбували покарання у виді позбавлення волі.

Під час заняття працівники колонії супроводжували студентів та розповіли про умови тримання засуджених, продемонстрували камери дисциплінарного ізолятору та дворики для прогулянок, де стіни розмальовані графіті. Студенти також оглянули житлові блоки, бібліотеку з художньою літературою, шкільні та комп’ютерний класи. У приміщенні клубу студентам надали можливість поспілкуватися із засудженим, який відповів на всі запитання.