Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Сергій Бортник провів зустріч із курсантами першого курсу факультету № 1 (слідства). У заході також взяли участь декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук, заступник декана факультету з навчально-методичної роботи Владислав Невядовський, заступник декана факультету майор поліції Сергій Севрюков, а також курсові офіцери. У своєму виступі проректор зазначив, що девіз університету «Знання. Закон. Честь» об’єднують увесь колектив університету і визначають його діяльність, наголосив на дотриманні курсантами положень Закону України «Про Національну поліцію», Правил етичної поведінки поліцейських. Наприкінці зустрічі Сергій Бортник побажав курсантам міцного здоров’я, ґрунтовних знань та нових здобутків у наукових та соціальних проєктах.