У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України.

З метою виховання у курсантів і студентів патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення України в університеті відбулися культурно-мистецькі та науково-просвітницькі заходи, присвячені 97-й річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Юнакам і дівчатам розповіли про національно-визвольні змагання в Україні на початку XX століття, про її боротьбу за суверенітет та територіальну цілісність. Працівники Харківського історичного музею провели відеолекторій на тему «День Соборності України», під час якого висвітлювалися такі питання, як: причини підписання договору Соборності, події у Харкові у період об’єднання УНР та ЗУНР тощо. Також цього дня в університетській бібліотеці відбулося відкриття тематичної виставки.