На базі Донецького державного університету внутрішніх справ в онлайн-режимі відбулася підсумкова науково-практична конференція Конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти закладів вищої освіти, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України.

За результатами захисту наукових робіт курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ посіли вісім призових місць у різних номінаціях.

І місце у номінації «Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень, філософія права» отримала робота курсантки 4 курсу факультету № 1 Наталії Расторгуєвої «Правове регулювання боротьби з кіберзлочинністю: теоретико-правові засади» (науковий керівник – професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 кандидат юридичних наук, доцент Юлія Загуменна).

І місце у номінації «Тактико-спеціальна та службово-бойова підготовка» отримала курсантка 2 курсу факультету № 1 Олена Єлісєєва за роботу «Модель формування готовності майбутніх офіцерів Національної поліції України до застосування заходів фізичного впливу (сили) у різних умовах службово-оперативної діяльності» (науковий керівник – старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 заслужений тренер України Олександр Хацаюк).

ІІ місце у номінації «Соціально-гуманітарні науки» отримала студентка 1 курсу факультету № 6 Анастасія Богдан. Тема наукової роботи – «Воєнна проза в українському літературному дискурсі після Революції Гідності» (науковий керівник – старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидат філологічних наук Наталія Кобилко).

ІІ місце у номінації «Кримінальний процес, криміналістика та судова експертиза» отримала курсантка 4 курсу факультету № 1 Анастасія Щокало. Тема наукової роботи – «Медіація у кримінальному провадженні щодо неповнолітніх» (науковий керівник – доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Фоміна).

ІІ місце у номінації «Кримінальне право та кримінологія» посіла курсантка 3 курсу факультету № 2 Анастасія Дорош з роботою на тему «Кримінальні правопорушення у сфері обігу криптовалюти» (науковий керівник – доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Дар'я Казначеєва).

ІІІ місце у номінації «Бойова, військова, пожежна та аварійно-рятувальна техніка» отримав курсант 4 курсу факультету № 2 Владислав Іващенко. Тема наукової роботи – «Дослідження вимог до спеціальних транспортних засобів, задіяних в охороні громадського порядку» (науковий керівник – доцент кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 кандидат технічних наук, доцент Ігор Власенко).

ІІІ місце у номінації «Науки оборонної та безпекової сфери держави» отримав курсант 3 курсу факультету № 2 Євген Вівчаренко. Тема наукової роботи – «Дослідження вимог до екіпірування поліцейських, способів його носіння та експлуатації» (науковий керівник – старший викладач кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 кандидат юридичних наук Тихін Шевченко).

ІІІ місце у номінації «Економічні науки та фінанси» посів курсант 4 курсу факультету № 2 Вадим Поліщук з науковою роботою «Оцінка рівня економічної безпеки України» (науковий керівник – доцент кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 кандидат економічних наук Вікторія Гончарова).

Вітаємо переможців та бажаємо нових наукових звершень.