Доцентом кафедри кримінального права та кримінології Юлією Татаркіною для студентів факультету № 6 організовано виїзне бінарне заняття до Качанівської виправної колонії № 54, що на теперішній час є кримінально-виконавчою установою мінімального рівня безпеки із загальними умовами для тримання жінок, уперше засуджених до позбавлення волі на певний строк.  На її території розташований та функціонує також сектор середнього рівня безпеки для тримання жінок, засуджених до довічного позбавлення волі.

Під час заняття працівники колонії супроводжували студентів та ознайомили їх з умовами тримання засуджених і деякими аспектами перебування ув’язнених. Студенти оглянули зону їдальні для засуджених, житлове відділення, навчальний центр, навчальні класи, центр психоемоційного розвантаження, відділення ресоціалізації, а також цех виробничої зони. Співробітники розповіли студентам про найбільш резонансні справи ув’язнених жінок та відповіли на численні запитання.