Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Марина Василенко провела профорієнтаційну зустріч з випускниками ССШ № 2 ім. Д. Косаренка.

Вона поінформувала старшокласників про умови вступу до Сумської філії, про правила подання документів кандидатами на навчання до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, роз’яснила особливості організації освітнього процесу, розповіла про наукову та міжнародну діяльність, про дозвілля студентів та курсантів. Також надала вичерпні відповіді на запитання учнів стосовно навчання на денній та заочній формах, про роботу військової кафедри, про матеріально-технічну базу закладу освіти та ін.

Після завершення заходу старшокласники отримали інформаційі матеріали з детальною інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сумська філія ХНУВС