Професор кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор Олена Синявська прочитала лекцію «Історичні форми прояву корупції як соціально-правового явища та підходи до її визначення» для студентів 1–3 курсів гуманітарно-правового факультету Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Корупція як система негативних відносин стала в сучасному суспільстві однією з найгостріших проблем, не тільки тому, що є свідченням деградації моральних основ суспільства, але й через те, що спричиняє негативні наслідки для більшості сфер господарювання, економіки та промисловості. Ефективність боротьби з будь-якими антисоціальними проявами не в останню чергу залежить від правильного розуміння їх сутності та історичних витоків. Це стосується і корупції, прояви якої завжди негативно позначаються на добробуті держави та суспільства в цілому.

Студенти із зацікавленістю прослухали лекцію, а також отримали відповіді на численні запитання.