Для студентів 1 та 3 курсу зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» завідувачка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ольга Гетманець та викладачі цієї ж кафедри Дар’я Коробцова, Вікторія Фурса та Юлія Кириченко спільно із Головою Правління АТ «Банк» Грант» Валерієм Пахомовим провели виїзне заняття.

Студенти ознайомилися з історією розвитку та роботою банку, умовами кредитування та оподаткування, здійснення депозитних операцій, роботою з фізичними та юридичними особами, процедурами здійснення основних операцій банків, з практичною банківською діяльністю, прогресивними банківськими технологіями і перспективами розвитку банківського бізнесу. Валерій Пахомов розповів про можливість проходження практики, після якої кращих практикантів зараховують до кадрового резерву банку, а також відповів на численні запитання студентів.

Під час заняття студенти отримали нові знання, а також можливість безпосередньо поспілкуватися з фахівцями.