Доцентом кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяною Геращенко для студентів 1 курсу було проведено бінарне заняття за участі начальника відділення тактичної підготовки батальйону УПП в Сумській області старшого лейтенанта поліції Антона Юрченка, інспектора відділення тактичної підтримки батальйону УПП в Сумській області лейтенанта поліції Олександра Антонюка, інспектора відділення тактичної підготовки батальйону УПП старшого сержанта поліції Богдана Гейка, інспектора взводу № 2 роти 4 батальйону УПП в Сумській області лейтенанта поліції Юлії Ярмоленко. Тема семінарського заняття – «Основи аргументації. Доведення та спростування».

Під час активного обговорення актуальних питань семінарського заняття працівники поліції запропонували студентам знайти правильні рішення у конкретних проблемних ситуаціях. Студенти жваво демонстрували свої уміння послідовно вибудовувати доведення, аргументуючи власну точку зору. Відповіді студентів отримали схвальну оцінку працівників поліції. Поліцейські охоче поділилися досвідом застосування логічних суджень та відповіли на численні запитання учасників семінару.

Сумська філія ХНУВС