На факультеті № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися вибори голови студентської ради. У заході взяли участь понад 80 делегатів від усіх навчальних груп факультету.

Заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін виступив із вітальним словом. Він побажав кандидатам перемоги у виборах та наголосив, що студентське самоврядування сприяє формуванню у молодої людини кращих рис майбутньої професії – почуття відповідальності, ініціативності, лідерських якостей, ораторської майстерності.

На посаду голови претендували дві кандидатки – Анастасія Сушкова та Юлія Слободянюк, які представили присутнім свої мотиваційні листи.

За результатами таємного голосування найбільшу кількість голосів отримала студентка Юля Слободянюк.

Вітаємо Юлю Слободянюк з обранням на відповідальну посаду та бажаємо плідної роботи, натхнення й творчого підходу у вирішенні актуальних питань.