За підтримки Консультативної місії Європейського Союзу в Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочато тренінги з контраварійного водіння для представників правоохоронних органів Харківської області. Тренінги складаються з теоретичного вебінару і практичних занять.

Навчальний модуль програми «Безпечне водіння на спецтранспорті» розробили фахівці кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки ХНУВС відповідно до основних факторів ризику при водінні такого роду техніки, а саме: техніка гальмування і прогнозування зупинкового шляху; екстрене маневрування; сліпі зони і вузьке маневрування; вплив відволікаючих чинників.

Тренінги з безпечного водіння транспортного засобу проводять сертифіковані інструктори-викладачі кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з фахівцями школи «М-спорт».