Для студентів навчальних груп зі спеціальностей «Психологія» та «Правоохоронна діяльність» викладачами кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 Ксенією Гуртовою та Наталією Пістренко разом із державним виконавцем Немишлянського відділу державної виконавчої служби у місті Харкові Східного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Харків) Вікторією Власик та начальником Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Холодногірському та Новобаварському районах у м. Харкові Марією Панкратовою проведено бінарне заняття на тему «Виконавче провадження як завершальна стадія судового впровадження».

На занятті було розглянуто питання діяльності приватного виконавця у сфері примусового виконання рішень, умови і порядок здійснення виконавчого провадження, а також детально розкрито заходи примусового виконання рішень державними виконавцями.

Прослухавши лекцію державного виконавця, студенти обговорили питання, які виникли під час бінарного заняття.