У Головному управлінні Національної поліції України у Харківській області відбулася зустріч керівництва ГУНП та працівників відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП з науково-педагогічним складом кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ. На зустрічі головним питанням стало обговорення змісту, цілей, мети, програмних результатів навчання за освітньо-науковою програмою третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Психологія (Юридична психологія), яка реалізується у ХНУВС.

Начальник відділу психологічного забезпечення УКЗ ГУНП Олександр Головчанський звернув увагу присутніх на значне зростання кількості злочинів, скоєних як неповнолітніми, так і проти свободи і прав дітей. Він наголосив, що перед поліцією постала проблема системної протидії таким явищам, як дитяча бездоглядність, жебрацтво, наркоманія, втягнення дітей у злочинну діяльність, жорстоке поводження з дітьми та торгівля ними. Тому було би доцільним забезпечити здатність психологів-дослідників та психологів-практиків організовувати та здійснювати заходи із попередження і профілактики дитячої злочинності та злочинів проти прав і свобод дитини. Рекомендацією зборів було доповнити ОНП дисципліною «Психологічні засади діяльності ювенальної превенції».