Відбулася зустріч науковців Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності ім. В.В. Сташиса Національної академії правових наук України з науково-педагогічними працівниками кафедри соціології та психології Харківського національного університету внутрішніх справ, на якій розглянуто галузевий та регіональний контексти освітньо-наукової програми третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Психологія (Юридична психологія), яка реалізується у ХНУВС.

Доктор юридичних наук, професор Владислава Батиргареєва позитивно оцінила зміст освітньо-наукової програми, її унікальність та звернула увагу учасників зустрічі на надзвичайну актуальність вивчення проблем психології кримінальної особистості та злочинної групи в умовах сучасного транзитивного суспільства.

Присутні надали високу оцінку змісту та тематичному наповненню освітніх компонент освітньо-наукової програми.