Вишиванка – це історія і культура українського народу, своєрідний унікальний код етносу із зашифрованими оберегами та знаками.

До ювілейного, 15-го Всесвітнього Дня  вишиванки, який цього року відзначається 20 травня, бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ організувала книжково-ілюстративну експозицію «Вишиванка – національна святиня України».

На виставці представлена література з історії вишивки та історії етнічного вишитого одягу різних регіонів України. Свято Дня вишиванки покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з книжково-ілюстративною експозицією.