Шановні науковці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення професійного свята – Дня науки в Україні!

Відомча наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених має сучасні наукові школи та вагомі здобутки.

Сьогодні ми вшановуємо наукові традиції, досягнення вчених, якими по праву пишаємося і на яких покладаємо великі сподівання. Адже розвиток науки, ефективне впровадження результатів наукової діяльності – не лише запорука розвитку відомства, а й основа економічного зростання держави в цілому. Переконаний, що ви й надалі будете докладати зусилля для розвитку відомчої науки та збагачуватимете скарбницю наукових досягнень.

Щиро бажаю всім, хто робить свій інтелектуальній внесок у розвиток науки, оптимізму, творчого натхнення, нових відкриттів, успіхів, миру і здоров'я.

Державний секретар
Міністерства внутрішніх
справ України                                                                          Олексій ТАХТАЙ