Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько отримала знання з коучингу під час онлайн-лекції «Міжнародний коучинг. Основи стандартів та потенціал професії», організатором якої став Coaching UP – International University of Coaching Development, та отримала відповідний сертифікат. Лектором виступив засновник Coaching UP University та професійний коуч, акредитований ICF Андрій Некрасов.

Під час лекції було розглянуто питання: що таке справжній коучинг за Міжнародними стандартами, без технік та НЛП; основні компетенції та маркери у коучінзі; чому професія коуча так затребувана в усьому світі; як стати професійним коучем, з чого почати;  потенціал професії коуча — визначте для себе, які є можливості в цій ланці.

Лекція містила багато корисного матеріалу, який буде використаний в навчальному процесі.