Працівниками відділу міжнародного співробітництва Харківського національного університету внутрішніх справ бібліотеці університету передано друковані видання, отримані від представників Програми з розбудови доброчесності НАТО.

А саме :

• Єфективне врядування та виховання доброчесності у секторі безпеки та оборони. Освітня дисципліна програми виховання доброчесності НАТО: навчальний план;
  • Виховання доброчесності в операціях. Керівництво Стратегічного командування НАТО з операцій: довідник;
  • Буклети серії «Посібник з належного управління». Центр з розбудови доброчесності в оборонному секторі.

Ознайомлення з друкованими матеріалами дозволить здобувачам вищої освіти та працівникам університету отримати нові знання у питаннях політики НАТО з виховання доброчесносності, дізнатися про загальні принципи, мету та основні завдання, рівні доброчесності, поглибити розуміння змісту виховання доброчесності в операціях, місіях та діяльності командування та контингенту НАТО, дізнатися про комплексний підхід боротьби з корупцією тощо.