Сьогодні у Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочалася онлайн серія міні-лекцій до Дня Європи в Україні «Віртуальний тур Європою», що проводиться представниками країн Європейського Союзу з метою ознайомлення спікерами учасників із країною, яку вони представляють, та, зокрема, особливостями підготовки майбутніх поліцейських.

Серія була відкрита онлайн лекцією на тему «Підготовка поліцейських: приклад Литви». Спікером заходу виступив професор Університету Вітовта Великого (Литва), доктор наук Гедимінас Бучунас.

Він надав загальну інформацію та цікаві факти про свою країну – Литву й розповів про особливості здійснення поліцейської діяльності та навчання майбутніх поліцейських.

Лекція пройшла у форматі жвавої дискусії. Представники університету ставили цікаві запитання, на які отримали вичерпні відповіді.