8 травня в Україні відзначають День пам’яті і примирення. В урочистих заходах, які відбулися на Меморіалі Слави, взяли участь ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, проректор полковник поліції Сергій Бортник, колишній проректор університету, а зараз народний депутат України Олександр Бакумов та ін. Разом із представниками органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськістю учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Матері–Батьківщині та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Схиляємо голови перед тими, хто захищав нашу рідну землю у роки Другої світової війни і тими, хто сьогодні захищає східні рубежі України.