Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів інструктаж особового та перемінного складу університету, залученого до забезпечення публічної безпеки і порядку під час травневих свят – Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Працівники та курсанти університету нестимуть службу спільними патрульними нарядами разом із працівниками територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції в Харківській області. Звертаючись до поліцейських, Валерій Сокуренко наголосив на сумлінному ставленні до несення служби, неухильному дотриманні законності, правил безпеки та карантинних вимог.

У заході взяв участь проректор університету полковник поліції Сергій Бортник.