"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

В університеті вже стало доброю традицією дарувати бібліотеці різноманітні книжкові видання. Цього разу колектив бібліотеки прийняв у дар дві найпопулярніші книги.

«Настільна книга слідчого» 2011 року видання є результатом колективної праці фахівців у галузі криміналістики і віддзеркалює сучасний стан розвитку науки. Вона стане своєрідним «поводирем» слідчого у повсякденній роботі,  у вирішенні складних завдань, в опрацюванні практичних навичок щодо розслідування різних злочинів. Це видання стане у нагоді не лише слідчим, оперативно-розшуковим працівникам, але й студентам, аспірантам, науковцям, викладачам.

«Керівництво з розслідування злочинів» за редакцією професора В. Ю. Шепітька видається вдруге і пропонує методики розслідування різних видів злочинів, розроблені та адаптовані до сучасного наукового рівня та вимог слідчої практики. Посібник стане в нагоді не тільки працівникам правоохоронних органів, а також студентам юридичних закладів.

Пропонуємо всім бажаючим ознайомитися з виданнями в юридичному залі університетської бібліотеки.

 

ВЗГ ХНУВС