В університеті вже стало доброю традицією дарувати бібліотеці різноманітні книжкові видання. Цього разу колектив бібліотеки прийняв у дар дві найпопулярніші книги.

«Настільна книга слідчого» 2011 року видання є результатом колективної праці фахівців у галузі криміналістики і віддзеркалює сучасний стан розвитку науки. Вона стане своєрідним «поводирем» слідчого у повсякденній роботі,  у вирішенні складних завдань, в опрацюванні практичних навичок щодо розслідування різних злочинів. Це видання стане у нагоді не лише слідчим, оперативно-розшуковим працівникам, але й студентам, аспірантам, науковцям, викладачам.

«Керівництво з розслідування злочинів» за редакцією професора В. Ю. Шепітька видається вдруге і пропонує методики розслідування різних видів злочинів, розроблені та адаптовані до сучасного наукового рівня та вимог слідчої практики. Посібник стане в нагоді не тільки працівникам правоохоронних органів, а також студентам юридичних закладів.

Пропонуємо всім бажаючим ознайомитися з виданнями в юридичному залі університетської бібліотеки.