Колектив Сумської філії  Харківського національного університету внутрішніх справ долучився до проведення акції «Сумська весна 2021», що проводиться на Сумщині. Організатором та ініціатором акції є Сумська обласна організація Українського товариства охорони природи.

Представники студентсько-курсантського парламенту та студенти 1-3 курсів влаштували «Весняну толоку» і упорядкували узбіччя дороги, що знаходиться біля парку «Хімік» та веде до Сумської міської лікарні № 5, прибрали території поза межами закладу вищої освіти.

Студенти впевнені, що тільки спільними зусиллями, активною громадською позицією, своєю відповідальністю за природу ми збережемо життя на Землі і зробимо наш рідний край квітучим і неповторним.

Сумська філія ХНУВС