Розпочався захист матеріалів ознайомчої практики курсантами першого року навчання Харківського національного університету внутрішніх справ.

Науково-педагогічний склад кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 в режимі відеоконференції спілкується з курсантами та ознайомлюється з наданими напередодні матеріалами їх ознайомчої практики.

У цьому навчальному році, у період з 09 по 23 березня 2021 року, ознайомчу практику на базі територіальних підрозділів Головних управлінь Національної поліції проходив 691 курсант факультетів №№ 1-4 та Сумської філії університету, за час якої здобувачі вищої освіти знайомилися зі структурою відділів поліції, діяльністю служб – секторів ювенальної превенції, превенції, моніторингу, слідчого відділу та відділу кримінальної поліції тощо.