На базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у форматі відеозв’язку відбулася підсумкова науково-практична конференція в рамках проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

Курсант 4 курсу факультету № 2 Владислав Степаненко виступив із науковою роботою «Адміністративно-правове регулювання протидії кібербулінгу в Україні», підготовлену під керівництвом т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, доктора юридичних наук, доцента Володимира Чумака.

За результатами конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право» Владислав Степаненко посів ІІ місце.