Під час засідання ректорату Харківського національного університету внутрішніх справ ректор генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив нагороди спортсменам вишу – призерам та переможцям чемпіонату з гирьового спорту ФСТ «Динамо» України серед збірних команд закладів вищої освіти та інших центральних органів виконавчої влади.

За результатами змагань збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ посіла 1 місце.

В особистому заліку курсанти збірної команди ХНУВС вибороли наступні місця:

ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 Максим Литвиненко у ваговій категорії до 63 кг;

І місце – курсант 3 курсу факультету № 4 Ілля Федоренко у ваговій категорії до 73 кг;

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Роман Ядров у ваговій категорії до 78 кг;

І місце – курсант 2 курсу факультету № 1 Олексій Меденцев у ваговій категорії до 85 кг;

І місце – курсант 4 курсу факультету № 2 Олександр Нежмаков у ваговій категорії до 95 кг;

ІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 2 Денис Катюха у ваговій категорії 95+ кг;

V місце – курсант 4 курсу факультету № 3 Владислав Свічкар у ваговій категорії 95+ кг.

Ректор побажав молоді успіхів і нових спортивних досягнень.