Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у V Всеукраїнській науково-практичній заочній конференції з міжнародною участю «Українська література в загальноєвропейському контексті», організатором якої був Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.

Тематика доповідей налічувала дев’ять секцій і постер-сесію студентської та учнівської молоді. Науковці розкрили актуальні питання літературознавства, мовознавства та методики навчання філологічних дисциплін. Вражає широка географія учасників: Київ, Харків, Івано-Франківськ, Луцьк, Черкаси, Мелітополь, Умань, Сєвєродонецьк, Запоріжжя, Дніпро, Суми, Одеса, Маріуполь, Кропивницький, Житомир, а також Гомель (Республіка Білорусь). Наталія Кобилко представила доповідь «Художні особливості літератури періоду Революції Гідності», де дослідила жанрове різноманіття майданної літератури, яскравих представників цього періоду, особливості їхніх творів. Матеріали конференції опубліковані в збірнику наукових праць «Українські студії в загальноєвропейському контексті», а кожен учасник отримав відповідний сертифікат.