У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася тематична онлайн-зустріч керівників ліцеїв, шкіл та майбутніх абітурієнтів з керівництвом університету. На запитання щодо особливостей вступу до вишу у 2021 році на факультет № 6 за кошти фізичних і юридичних осіб відповідали проректор університету Анатолій Клочко, помічник ректора Віктор Слиш, заступник декана факультету № 6 Сергій Загородній, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова, представники інших структурних підрозділів.

Під час спілкування представники вишу ознайомили учасників онлайн-зустрічі з можливостями університету щодо матеріально-технічного та науково-методичного забезпечення навчального процесу на факультеті № 6, ознайомили з процедурою вступу, вимогами щодо складання ЗНО, особливостями навчання і побуту, а також відповіли на всі запитання учасників заходу.