У межах роботи Школи молодого науковця, створеної відділом організації наукової роботи, завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Костянтин Бугайчук прочитав лекцію на тему «Сучасні можливості усної та письмової презентації наукових даних. Як створити інформативну та цікаву презентацію власної наукової роботи».

Слухачі школи також ознайомилися з особливостями науково-дослідної роботи лабораторії, напрямами її діяльності. У процесі заняття були висвітлені питання щодо поняття фундаментальних та прикладних тем досліджень, їх відмінностей, методики визначення наукової проблеми та основних видів наукових робіт. Слухачі школи зацікавилися можливістю долучитися до проведення соціологічних досліджень лабораторії.