14 квітня 2021 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ було проведено тренування постійного та перемінного особового складу структурних підрозділів університету, які мають спеціальні звання поліції, щодо дій при введенні (оголошенні) сигналу оповіщення «Навчальна тривога».

Під час перевірки дій добового наряду при введені сигналу оповіщення «Навчальна тривога» було відпрацьовано дії чергового підрозділу, нарядів контрольно-пропускних пунктів (КПП) та патрулів під час відбиття нападу сторонніх осіб на КПП та недопущення їх проникнення на територію університету.

Після прибуття постійного особового до університету, керівництвом вишу було перевірено зовнішній вигляд та наповнення тривожних валіз.