Старшим викладачем кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук Тамарою Яценко для курсантів 2 курсу факультету № 3 навчальної групи 201 проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Трудове право» на тему «Особливості регулювання трудових відносин працівників Національної поліції».

У бінарному занятті взяв участь поліцейський сектору патрульної поліції № 2 відділу поліції в метрополітені ГУНП в Харківській області, сержант поліції Ігор Панов. Заняття відбулось у формі жвавої та конструктивної дискусії. Поліцейський поділився з курсантами досвідом практичної роботи та роботи з документами, звернув увагу на особливості спілкування з громадянами під час виконання функціональних обов'язків. Зазначив, що громадяни, які користуються метро, мають бути готовими до можливих перевірок поліцейськими відповідно до закону України «Про Національну поліцію». Навів цікаві та корисні приклади з практики. Інформація була корисною та цікавою й викликала активне обговорення серед курсантів. Наприкінці заняття курсанти поставили багато запитань й отримали на них вичерпні відповіді. Отримані практичні поради та навички стануть у нагоді майбутнім випускникам під час службової діяльності.