Відбулося чергове засідання у дистанційному режимі наукового гуртка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 за темою «Кримінально-правові та кримінологічні заходи протидії домашньому насильству щодо дітей».

Під час засідання було розглянуто організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, визначено основні напрями реалізації державної політики у цій сфері, спрямовані на захист прав та інтересів постраждалих осіб.

Наукова дискусія відбулась в умовах зацікавленості, доброзичливості та конструктивного діалогу.

Наприкінці засідання було обговорено тези доповідей курсантів для участі у роботі науково-практичних конференцій «Злочинність і протидія їй в умовах сингулярності: тенденції та інновації» та «Питання сучасної науки і права», XІІ Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти.