Конференція була проведена на базі кафедри кримінального права та кримінології Навчально-наукового інституту права Університету державної фіскальної служби України за сприяння ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

Харківський національний університет внутрішніх справ представили курсант 4 курсу факультету № 1 Яна Міркевич, яка підготувала доповідь на тему «Домашнє насильство як одна з причин злочинності неповнолітніх», та курсант 2 курсу факультету № 1 Яна Свистун із доповіддю «До питання про запровадження інституту кримінального проступку в Україні».

У збірці тез доповідей знайшли відображення наукові розвідки більш ніж ста студентів та курсантів з різних регіонів України, які висвітлили широке коло питань, пов’язаних із кримінально-правовою політикою України, як системоутворюючого елемента політики держави у сфері протидії злочинності.