До дня створення НАТО фахівцями відділу міжнародного співробітництва Харківського національного університету внутрішніх справ Інною Савіною та Альоною Риндич разом із професором кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрієм Войціховським для курсантів 2 курсу факультету № 4 було проведено ознайомче заняття «Україна і НАТО – стратегічне партнерство».

Під час зустрічі організатори заходу розповіли про історію створення, структуру і завдання альянсу, а також про сучасний стан і перспективи розвитку особливого партнерства НАТО з Україною. Окрему увагу було приділено ролі НАТО у питаннях гарантії безпеки, територіальної цілісності, недоторканості кордонів та державного суверенітету України.