Керівництвом факультету № 6 у співпраці з благодійною організацією «Благодійний фонд «Добробут України»» проведено презентацію програми «Активні громадяни» Британської  Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченню сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах, та надання їм знань і навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Представник БО «Благодійний фонд «Добробут України»» Вікторія Преображенська розповіла студентському активу та членам дебатного клубу університету від факультету № 6 про програму, про особливості її реалізації та проведення локального тренінгу з написання проєктів.