Відбувся заключний тур Зимового чемпіонату Харківської області групового раунду, в якому команда ФК «Універ-Динамо» Харківського національного університету внутрішніх справ зустрілася з ФК «Крем’янець» м. Ізюм (Харківська область). Іще в першому таймі динамівці забезпечили собі комфортну перевагу із гандикапом у два м’ячі, а після перерви довели рахунок до розгромних 6:0. Таким чином, ФК «Універ-Динамо», посівши у своїй групі перше місце, увійшов до півфіналу традиційного Зимового турніру. Уже відомий і суперник півфінальної зустрічі. Ним став ФК «Енергетик» сел. Солоницівка. Матч  відбудеться на 11 квітня 2021 року. Час та місце проведення матчу будуть визначені додатково.

Нагадаємо, що ФК «Універ-Динамо» ХНУВС двічі поспіль, а саме у 2019 та 2020 роках, вже ставав переможцем Зимового чемпіонату Харківської області.

Слідкувати за новинами ФК «Універ-Динамо» можна на сайті клубу і в соціальних мережах Facebook  та Instagram:

Facebook: m.facebook.com/fcud.hnuvs