Науково-педагогічні працівники кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін факультету № 6 продовжують підвищувати свій кваліфікаційний рівень через міжнародне стажування. Професор кафедри Ігор Погрібний, доценти Борис Головко та Юлія Перерва взяли участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінар) наукових, науково-педагогічних працівників ЗВО та працівників закладів освіти на тему «Використання дистанційних засобів навчання для підготовки фахівців спеціальностей психологія та правоохоронна діяльність на прикладі платформ Zoom та Moodle», яке проходило у місті Люблін, Республіка Польща.

Протягом чотирьох днів було прослухано лекції за темами: «Основні типи комунікативної взаємодії в Інтернеті. Веб-конференція (інтернет-конференція); «Організація дистанційного навчання в системі Moodle. Перші кроки. Психічне здоров’я правоохоронця»; «Вебінар як форма дистанційного інтерактивного навчання. Створення дистанційного курсу та робота з таблицями на платформі Moodle. Важливість мислення правоохоронця»; «Сервіс вебінарів та відеоконференцій за допомогою платформи zoom.us. Особливості створення тестів на платформі Moodle. Управління стресом. Методи для співробітників поліції»;«Загальні правила відеоспілкування за допомогою хмарних сервісів на прикладі платформи Zoom. Створення завдань їх оцінювання та управління на платформі Moodle».

Після закінчення стажування учасники отримали сертифікати.