Доценти кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування доктор юридичних наук, доцент, майор поліції Оксана Панова, кандидат юридичних наук, доцент Вадим Селюков, доцент кафедри конституційного та міжнародного права кандидат юридичних наук, доцент Євгенія Логвіненко взяли участь у вебінарі на тему «History of Global Development of Human Rights».

Вебінар відбувся в рамках проєкту «Human Rights Vector NGO». Спікером вебінару виступила програмний радник Центру участі та розвитку Олександра Делеменчук, яка розкрила етапи становлення, розвитку та нормативного врегулювання прав людини.

Спікер приділила значну увагу питанням прав, свобод та обов’язків, в контексті видатних історичних подій, які мали вплив на вектори розвитку нормативного врегулювання прав і свобод людини.