Викладачка циклової комісії філологічних дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Чередник  взяла участь у вебінарі «Модель 4-К в освіті: від теорії до практики».

Спікером вебінару виступила  Вікторія Харитонова – розробниця МУВ-методики, засновниця проєкту «Ігромайстерня», авторка онлайн-інтенсивів, збірок про розвиток умінь та навичок здобувачів освіти.

Спікерка розповіла про практичне впровадження моделі 4-К (Креативність, Критичне мислення, Колаборація та Комунікація) в освіті, як створювати простір для розвитку умінь і навичок здобувачів, добирати інструменти формування їх творчих здібностей.

Тема вебінару є актуальною – щоб підготуватися до майбутніх викликів суспільства, сьогоднішнім здобувачам доведеться розвивати «гнучкі» навички, недоступні машинам. Серед таких: вміння працювати у команді, лідерство, критичне мислення, креативність, а найголовніше — емпатія та вміння комунікувати з людьми.

Отримані знання будуть використані викладачкою під час навчального процесу.

КЛК ХНУВС