Відбулося чергове засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ, під час якого було розглянуто низку актуальних питань, серед яких: підвищення практичної спрямованості наукових конференцій, що проводяться в університеті, проведення профорієнтаційної роботи, розглянуто було кандидатури для висунення на здобуття іменних стипендій Харківської обласної державної адміністрації в галузі науки в 2021 році, підбито підсумки щодо результатів фінансової діяльності університету в 2020 році та роботи науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності за минулий рік.

Відзначено було нагородами працівників університету. За зразкове виконання посадових обов’язків, особисту ініціативу і самовідданість, високий професіоналізм відомчою заохочувальною відзнакою МВС України – Грамотою нагороджено заступника директора інституту післядипломної освіти майора поліції Світлану Фіалку.

Відомчу заохочувальну відзнаку МВС України – Подяку оголошено провідному фахівцю відділу організації служби капітану поліції Віталію Польовому.

За багаторічну сумлінну службу відомчою заохочувальною відзнакою Національної поліції України – медаллю «15 років сумлінної служби» нагороджено доцента кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 підполковника поліції Аліну Піддубну.

Медаллю «10 років сумлінної служби» нагороджено провідного фахівця відділу первинної професійної підготовки поліцейських інституту післядипломної освіти капітана поліції Дениса Лагодієнка.

За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу і наполегливість Подякою голови Адміністрації Слобідського району Харківської міської ради відзначено провідного наукового співробітника науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності підполковника поліції Тетяну Малиновську.

Ректор університету Валерій Сокуренко вручив нагороди, побажав наснаги та подальшої плідної діяльності.