У Харківському національному академічному театрі опери та балету відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів ХVII Обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена». Від імені Харківського національного університету внутрішніх справ в урочистостях взяли участь ректор університету Валерій Сокуренко, проректор Олександр Головко та ін.

Переможцем у номінації «викладач (завідувач кафедри) фізичного виховання» став представник Харківського національного університету внутрішніх справ, начальник кафедри спеціальної фізичної підготовки Олександр Моргунов. Нагороду за високі досягнення у підготовці нової патрульної поліції, неодноразові високі оцінки іноземних тренерів, керівництва МВС України та місії ОБСЄ вручила заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

Поздоровили Олександра Анатолійовича із заслуженою нагородою викладачі, курсанти, студенти.  На згадку про урочисту подію було зроблено пам’ятне фото.