У Харківському національному університеті внутрішніх справ за допомогою платформи ZOOM відбувся День відкритих дверей онлайн. У заході взяли участь: перший проректор університету полковник поліції Дмитро Швець, помічник ректора Віктор Слиш, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Марина Давидова, декани усіх факультетів. До заходу підключилися 56 локацій з Кіровоградської, Чернігівської та Харківської областей.

Молодь ознайомили з умовами вступу та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України, відповіли на численні запитання учасників зустрічі – учнів старших класів, батьків та вчителів щодо умов і термінів вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2021 році, перспектив працевлаштування після закінчення вишу.

Представники університету дали вичерпні відповіді на всі запитання. Завершуючи зустріч, Дмитро Швець побажав майбутнім абітурієнтам успіхів у складанні ЗНО та успішного вступу до ХНУВС.

Переглянути захід можна за посиланням: https://youtu.be/8dafTZrfGy8