Відбулося засідання наукового гуртка студентів і курсантів «Мовні засоби опису наукової інформації – важлива складова професійної підготовки». Керівник наукового гуртка Оксана Савченко поінформувала курсантів про участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Авіація, промисловість, суспільство», яка відбудеться 12 травня 2021 року на базі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС. Керівник надала вичерпну інформацію щодо напрямів роботи конференції та вимог до оформлення тез доповідей. Акцент був зроблений на дотриманні принципів академічної доброчесності, зокрема Положення про дотримання академічної доброчесності у Кременчуцькому льотному коледжі. Також було наголошено на запобіганні та виявленні плагіату у наукових роботах членів гуртка.

Курсанти поділилися досвідом щодо участі у вебінарах, круглих столах, науково-практичних конференціях, які були проведені у закладах вищої освіти протягом січня-лютого, зазначивши, що такий вид наукової діяльності дає можливість набувати досвіду щодо продукування своїх думок, уміння висловлювати свою особисту думку, відстоювати свою громадянську позицію.

КЛК ХНУВС