Начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Рустам Абрашитов пройшов онлайн-курс підвищення кваліфікації «Соціальний капітал».

Під час курсу розглядались питання: що таке соціальний капітал; чому в сучасному світі сааме він вважається цінним ресурсом, який не можна вичерпати, але можна створити; як творча енергія та взаємодія між членами громади перетворюється на успішні й цікаві події; що приносять громаді матеріальні й нематеріальні вигоди.

Особлива увага приділялася питанню – як створити модель ефективної взаємодії громада – влада – бізнес і почати розвивати соціальні й культурні проєкти в своєму місті/селі/селищі вже сьогодні без додаткових інвестицій і змін в законодавстві.

Після успішного завершення навчання начальник відділу міжнародних зв'язків та міжвузівської роботи отримав сертифікат. Набуті знання будуть використані в подальшій роботі.

КЛК ХНУВС