Загальноуніверситетський розвід особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ провів ректор генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. У заході взяли участь перший проректор Дмитро Швець, проректори Сергій Бортник, Михайло Бурдін, Леонід Могілевський, а також начальники підрозділів, курсові офіцери, командири.

Особливу увагу Валерій Васильович звернув на дотримання законності, дисципліни, порядку та заходів особистої безпеки. Він зазначив, що головним пріоритетом для здобувачів освіти є отримання якісних знань, а також суворе дотримання службової та транспортної дисципліни, етики працівника поліції.

Ректор також звернув увагу присутніх на виконання карантинних вимог, пов’язаних із поширенням пандемії COVID-19.