Спеціаліст з кібербезпеки, фахівець у сфері захисту вебсервісів та розслідуванні інцидентів з понад десятирічним стажем роботи Микита Книш провів оглядову лекцію щодо сучасних інструментів збору та пошуку інформації з відкритих інтернет-джерел для здобувачів освіти та науково-педагогічного складу Харківського національного університету внутрішніх справ. У заході взяли участь ректор університету Валерій Сокуренко, проректор Михайло Бурдін, декан факультету № 6 Оксана Брусакова, представники науково-дослідної лабораторії з проблем розвитку інформаційних технологій, інформаційно-технічного відділу, курсанти 3–4 курсів факультету № 4 (кіберполіції), студенти факультету № 6.

Лектор навів приклади та назви ефективних програмних інструментів та деяких апаратних рішень, які використовуються під час розслідування кіберінцидентів, перевірки на вразливість інформаційно-телекомунікаційних систем тощо. Лекція проходила в інтерактивній формі. Наприкінці зустрічі він побажав курсантам і студентам й надалі наполегливо опановувати не лише теоретичні знання, але й практичні навички та дотримуватися вимог законодавства України.